img_20230508_141353808_hdr

I Dzień Kariery już za nami!

Poznaj swój sukces – 8 maja 2023 r. pod takim hasłem rozpoczął się w szkole I Dzień Kariery.

Nasi uczniowie mieli okazję spotkań z ciekawymi przedstawicielami różnych zawodów.
Goście Dni Kariery opowiadali o tym, jak wyglądała ich droga edukacyjna, jak rozwija się ich ścieżka zawodowa, jakie wykształcenie i umiejętności warto zdobywać w ciągu całego życia oraz przede wszystkim czy i jak można połączyć hobby z zarabianiem pieniędzy.

Mieliśmy zaszczyt gościć Państwa:
Adama Retkowskiego – z Fundacji Sportowe Lusówko,
Karolinę Miarkę – Prezesa Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Dolina Samy,
Przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach,
Przedstawicieli Szpitala Powiatowego w Szamotułach – Annę Kubicką – Dyrektora d.s. Medycznych, – Annę Niechciałkowską – Naczelną Pielęgniarkę,
Tomasza Draba – mistrza fryzjerstwa, laureata wielu międzynarodowych nagród.

Naszym miłym Gościom serdecznie dziękujemy za bezinteresowne zaangażowanie w projekt Dnia Kariery i czas poświęcony młodzieży. Poznawanie tajników ich ścieżek rozwoju oraz filozofii życiowej i zyskiwanie wiedzy o codziennych wyzwaniach naszych gości to dla naszych uczniów niezastąpiona inspiracja.

Szkolny Doradca Zawodowy