1633088361453

Europejski Dzień Sportu, Dzień Uśmiechu i Szalonych Fryzur

W pierwszy dzień października uczniowie SP2 Szamotuły wyruszyli do Centrum Sportu, aby świętować Europejski Dzień Sportu. Po radosnym przemarszu i powitaniu (świętowaliśmy również Dzień Uśmiechu i Szalonych Fryzur!) rozpoczęła się sportowa rywalizacja. Każda klasa reprezentowała inne europejskie państwo. Odbyły się biegi sztafetowe. Poza tym konkurencje odbywały się jednocześnie na trzech boiskach. Były m.in. wyścigi, sprawnościowy tor przeszkód, crossfit, czy konkurencje siatkarskie. Emocji nie brakowało. Wyróżniający się zawodnicy otrzymali dyplomy. Serdecznie dziękujemy prezesowi Rafałowi Krzykale i Centrum Sportu w Szamotułach za udostępnienie obiektu. Wkrótce wyniki i więcej informacji – zapraszamy do obejrzenia galerii.