Dzień Życzliwości i Pozdrowień w SP2

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszej szkole obchodzimy ten dzień poprzez pisanie życzliwych, miłych słów, pozdrowień w formie listów, rysunków do kolegów, koleżanek, personelu szkoły i wrzucanie ich do skrzynki znajdującej się na szkolnym korytarzu. W tym pełnym ciepła i serdeczności dniu wnętrza budynku szkolnego zostały ozdobione dekoracjami i planszami wzywającymi dzieci do jak najczęstszego uśmiechu i używania podstawowych słów: proszę, dziękuję, przepraszam.

Niewątpliwie to słowa – fundamenty, na których budować powinniśmy nasze codzienne relacje. Bycie życzliwym – to nie tylko potrzeba chwili, ta wartość powinna mieć odzwierciedlenie w codziennym życiu.
W imieniu całej Społeczności SP2 życzymy wszystkim samych pięknych chwil oraz powodów do radości i uśmiechu nie tylko od Święta, ale zawsze!

Ewelina Budych
Aneta Lembicz