IMGP6893

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień 14 października był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, lecz nauczyciele nie próżnowali. Już wczesnym rankiem rozpoczęła się pieczołowicie przygotowywana uroczystość – Pasowanie na uczniów. Po tym miłym i jakże ważnym dla każdego dziecka momencie, rozpoczęła się dwugodzinna rada pedagogiczna, podczas której nauczyciele pracowali w pocie czoła nad kolejnymi zadaniami, jakie stoją przed szkołą.

O godz. 12.30 odbyło się spotkanie, na które przybyli emerytowani nauczyciele naszej szkoły. Pani dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz złożyła wszystkim gościom i pracownikom serdeczne życzenia. Wręczyła też nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy, promowanie wśród dzieci pięknych postaw i wartości.

Uczniowie z klasy IIIb  zaprezentowali teksty, wiersze, życzenia oraz układ taneczny  przygotowany  przez klasowy zespół Monster, który jak zwykle zachwycił wszystkich obecnych. Uczniowie swym występem wyrazili wdzięczność dla Grona Pedagogicznego i wszystkich pracowników szkoły za ich opiekę, troskę i codzienną, trudną pracę.

Renata Paczkowska