IMGP0956

Dzień Edukacji Narodowej / Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej, to wyjątkowy dzień w kalendarzu szkolnym, dzień pełen podziękowań, kwiatów i serdecznych życzeń.

Z tej okazji klasa III A pod kierunkiem wychowawczyni Agaty Szwedek przygotowała zabawną część artystyczną.

III A zaprosiła nauczycieli, uczniów, pracowników szkoły i zaproszonych gości w podróż bajkowym pociągiem. Pociąg prowadzony przez wesołego zawiadowcę ,,zawiózł” gości do stacji Krasnalowo, Łąka, Piernikowo, Urwisowo, Kapturkowo, Pantofelek i Szkoła. Na wszystkich stacjach czekały ulubione postaci bajkowe: zabawna Czarownica, Czerwony Kapturek i Wilk, Jaś i Małgosia wraz
z Babą Jagą, Pszczółka Maja i Biedronka, Kopciuszek i Siostry, Królewna Śnieżka i Krasnoludki, Bolek
i Lolek, Sindbad i inni. Występ bardzo się podobał i wywoływał uśmiech na twarzach widzów. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Dużo zachwytu wzbudziły piękne stroje oraz  skoczne piosenki, pięknie zaśpiewane przez dzieci przy akompaniamencie pana Artura Hoffmanna. Na koniec uczniowie III A  wręczyli Pani Dyrektor  kwiaty, a  nauczycielom, pracownikom obsługi i gościom własnoręcznie przygotowane  drobne upominki.

tekst Agata Szwedek

foto. Robert Kalisz