DSC01467

Dzień Babci i Dziadka w w IIA

Do Dnia Babci i Dziadka pozostały jeszcze dwa tygodnie, ale ze względu na to, że te święta przypadają w tym roku w czasie ferii zimowych, klasa II A zaprosiła swoje Babcie i Dziadków już dzisiaj. Dzieci przygotowały na tę okazję inscenizację utworu Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Przedstawienie wprawiło gości w doskonały humor. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz pysznymi cukierkami. Nie mogło zabraknąć oczywiście okolicznościowych wierszy i piosenek. Potem odbyło się spotkanie w sali przy kawie i ciastkach. Dzieci przygotowały dla swoich gości również laurki oraz upominki w postaci pięknych deseczek, które same wykonały techniką decoupage. Spotkania w szkole z ukochanymi Babciami i Dziadkami należą zawsze do najprzyjemniejszych chwil i na długo pozostają w pamięci. Tak będzie zapewne i tym razem! NASI KOCHANI, ŻYCZYMY JESZCZE RAZ- 100 LAT!

A. Szwedek
fot. A. Szwedek