Dzień Babci i Dziadka w klasie IIIb

24 stycznia w klasie IIIb zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci  Dziadka. W tym dniu uczniowie zaprosili do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Przygotowały dla nich specjalny program artystyczny pt.,, Jak to z babcią i dziadkiem było”, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Mogły wyrazić  babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, gdzie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki, laurki i kwiaty.

tekst. V Rakowska

foto. Sylwia Polaszek