15_IMG_0402

Dzień Babci i Dziadka u zerówczaków

Dla babć i dziadków nadszedł gorący okres. Wnuczęta doskonale pamiętają o ich święcie i przygotowały razem z wychowawczyniami klasy „O”A i „O”B niespodzianki: laurki, wierszyki, piosenki, układy taneczne, a nawet  królewskie korony – wszytko po to, by wyrazić głęboką wdzięczność za miłość i trud, jaki wkładają w wychowanie swych pociech.

 

Dzieci z kl. „O”A zaprosiły babcie i dziadków 23 stycznia. Natomiast kl. „O”B zorganizowała spotkanie 24 stycznia. Obie klasy pod kierunkiem wychowawczyń zaprezentowały wspaniałe programy artystyczne i obdarowały swych gości upominkami. Szczególne wrażenie zrobiły na wszystkich kolorowe korony, którymi maluchy udekorowały skronie kochanych babć i dziadków.

 

W spotkaniach uczestniczyła pani dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz. Życzyła zarówno babciom, dziadkom jak i wnuczętom jak najwięcej miłych, wspólnie spędzanych chwil, ciekawych rozmów, zabaw, wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Maria Tomkowiak