Dzieciaki Sadzeniaki z IA i IB w Leroy Merlin

W czwartek, 22 marca, pierwsze klasy, w ramach programu „Dzieciaki Sadzeniaki”, wyjechały na warsztaty ogrodnicze do Leroy Merlin w Swadzimiu. Na początku panie prowadzące warsztaty przygotowały dla dzieci miłą niespodziankę. Pierwszaki, pod ich nadzorem, wykonały wielkanocnego kurczaczka. Potem zapoznały się z zasadami sadzenia i pielęgnacji roślin i przystąpiły do sadzenia cebulek kwiatowych. Z powierzonego zadania wywiązały się znakomicie. Na koniec wizyty w Leroy Merlin nasze Dzieciaki Sadzeniaki miały okazję zwiedzić ten ogromny market. Wycieczka dostarczyła pierwszakom wiele frajdy i radości. Do domu wrócili z własnoręcznie wykonaną piękną ozdobą wielkanocną i własną roślinką, którą obiecały pielęgnować. Każde dziecko za udział w programie otrzymało również pamiątkowy dyplom.

Agata Szwedek