P1100224

Klasy drugie w Parku Rozrywki w Kościanie

Dnia 12.06.2019 r. uczniowie klas IIa i IIb wraz ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami wybrali się do NENUFAR CLUB – pirackiego parku rozrywki w Kościanie. Czekało tam na nas wiele atrakcji i przygód. Na początku odbyliśmy zjazdy na pontonach, zwiedziliśmy chiński park linowy. Po drodze byliśmy w świecie bajek, parku dmuchańców; czekały również na nas wykopaliska archeologiczne, gdzie musieliśmy szukać szczątków dinozaurów. Następną atrakcją był rejs tratwami, po którym każdy uczestnik został pasowany na pirata. Najbardziej podobał się nam zakręcony domek i czarna dziura oraz jazda samochodami. W parku nikt się nie nudził, na każdego czekały wspaniałe zabawy. Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.

Violetta Rakowska

fot. A. Szwedek, V. Rakowska