20160211_105645

„Bezpieczna zabawa to ważna jest sprawa”

Uczniowie klas Ia, Ib, Ic brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach „Bezpieczna zabawa to ważna jest sprawa”.

Prac konkursowych z powiatu było 335. Komisja w składzie: Jolanta Skowron z Szamotulskiego Ośrodka Kultury, Aleksander Legeżyński i Michał Mackowiak – przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Szamotułach oraz sierżant Ewelina Grabowa i starszy posterunkowy Filip Paciura z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, oceniając prace kierowała się między innymi następującymi kryteriami: pomysłowością, samodzielnością wykonania, estetyką. Uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienia: Julia Biedna z klasy Ia i Nikola Kubiś z klasy Ib. Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce 11 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Szamotułach.  Jesteśmy z nich bardzo dumni i gratulujemy sukcesu.

Renata Paczkowska

Fot. Renata Paczkowska