Bal karnawałowy Radusiów

W środę 03 lutego 2016r. w sali przedszkolnej odbył się Karnawałowy Bal Radusiów. Bal został zorganizowany przy współudziale rodziców dzieci.

Radusie wspólnie z rodzicami i wychowawczynią pięknie ustroiły na ten wyjątkowy dzień swoją salę, zawiesiły girlandy, balony i kolorowe serpentyny. Na balu pojawiły się wróżki, księżniczki, motylki, kurczak, słonik i  spajderman. W przepięknych strojach z uśmiechem na twarzy dzieci tańczyły w rytm dyskotekowej muzyki.

Biorąc udział w konkursach uczestnicy mieli okazję wykazać się zręcznością, szybkością i umiejętnościami. Na stołach czekały na dzieci ulubione słodkości i owocowe napoje.

Wszystkim dopisywał wspaniały humor. Radusie poprosiły o kolejny tak udany bal:-)

wychowawczyni oddziału zerowego

Ewa Baraniak