szok

Artystyczne Spotkania Recytatorów z sukcesami naszych uczniów!

23 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Szamotulski Ośrodek Kultury.

W konkursie wystąpili: Amelia Mizgalska (kl. Vs), Krzysztof Wojczuk (kl. Vs), Aleksandra Dyzert (kl. IVs), Emilia Woga (kl. Via) i Adrianna Ochowicz (kl. VIII b). Poziom recytacji był bardzo wysoki, dlatego Jury w składzie: Piotr Dehr, instruktor teatralny CK Zamek w Poznaniu oraz Andrzej Ciborski, redaktor Radia Poznań,  miało bardzo trudny wybór. Postanowiono nagrodzić z naszej szkoły:

Nagroda pedagogiczna: Aleksandra Dyzert,

Wyróżnienie: Emilia Woga,

III nagroda: Amelia Mizgalska.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałe występy, życzymy kolejnych nagród w konkursach!

Anna Sałajczyk

 

Zdjęcia: Szok, A. Sałajczyk