dz_zycliw1

Dzień życzliwości i pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała Pocztę Życzliwego Słowa. Uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły mogli pisać życzliwe, sympatyczne listy do wybranych przez siebie osób i wrzucać pozdrowienia do skrzynki znajdującej się w bibliotece szkolnej lub w świetlicy.Przesłane tą drogą ciepłe słowa i serdeczności, wywołały na twarzach adresatów szeroki uśmiech. W rolę życzliwych „listonoszek” wcieliły się uczennice klasy IVB Zuzanna Sałajczyk i Julia Walczak. Był to bardzo sympatyczny dzień.
Bądźmy dla siebie mili i życzliwi na co dzień, a nie tylko od święta, a nasze serca będą biły szybciej i zdrowiej.

Ewelina Budych

(Fot. Ewelina Budych)