dzienhd2

Dzień Edukacji Narodowej

Zbliża się coroczne święto nauczycieli – Dzień Edukacji Narodowej – czas na złożenie życzeń i wyrażenie wdzięczności tym, którzy swą pracą budują mądrość narodu.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Marii Konopnickiej w Szamotułach z szacunkiem odnosi  się do tradycji oraz sukcesów, na które składa się praca wielu pokoleń uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Chcielibyśmy podziękować Nauczycielom za wartości przekazywane uczniom, bo to trwały fundament ich rozwoju. Dziękujemy za Wasze oddanie i czas poświęcony dzieciom, hart ducha oraz osobiste zaangażowanie. Ufamy, że dla każdego z Państwa jest miejsce i wdzięczność w sercach wychowanków.

W zawiązku z zaistniałą sytuacją zdrowotną w kraju nie możemy zorganizować wspólnego spotkania. Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się niestety bez udziału nauczycieli, obecnych i emerytowanych pracowników szkoły, ale zostanie sfilmowana. Będzie można ją obejrzeć na szkolnej stronie internetowej, szkolnym fanpage oraz na kanale YouTube.

Życzymy Nauczycielom i wszystkim Pracownikom oświaty  samych dobrych dni w szkole i w życiu osobistym, dużo zdrowia i wytrwałości w pokonywaniu trudów dnia codziennego, uśmiechu uczniów i zadowolenia z własnej pracy.

 

p.o. Dyrektor Szkoły

Małgorzata Jagiełłowicz