Akademia Przedszkolaka wita wakacje

Dnia 24 i 25 czerwca w Akademii Przedszkolaka miały miejsce szczególne uroczystości. Na naszym boisku szkolnym, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, znów zrobiło się gwarno i kolorowo – do przedszkola wróciły stęsknione za sobą dzieci, aby w swoich grupach pożegnać ten nietypowy rok szkolny. Nauka w trybie zdalnym nie była prostym zadaniem, ale nasze przedszkolaki świetnie sobie z nią poradziły. W nagrodę za ciężką pracę wszyscy otrzymali dyplomy i podziękowania od pani dyrektor. Wakacje powitaliśmy piosenkami i wierszykami, które dzieci pilnie ćwiczyły w domu. W pobliskim parku rodzice trzymali kciuki za swoje pociechy i dopingowali je w czasie występów.
Rodzicom dziękujemy za wytrwałość, wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji, a naszym dzielnym absolwentom wielu sukcesów i powodzenia w pierwszej klasie!

Aleksandra Tomkowiak