DOBROĆ ŁĄCZY LUDZI

DOBROĆ ŁĄCZY LUDZI takie hasło towarzyszyło nam każdego dnia przez ostatnie tygodnie w SP2. Bo w życiu człowieka jest ważny rozum, lecz dopiero rozum i dobroć tworzą człowieka, a wzbogacone o talent i ciężką pracę tworzą sportowca, artystę, naukowca….

W ostatnim tygodniu, aż trzykrotnie zapełnione po brzegi kino Halszka gościło ludzi niosących pomoc innym, pełnych wrażliwości, życzliwości, tolerancji…Uczniowie poprzez teatr, taniec i śpiew wyrażali radość z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Prezentowali tradycje i wartości ważne dla każdego z nas. Wolontariusze przedstawili swoją pracę na rzecz chorych, starszych, ubogich i zwierząt. Najmłodsi z Akademii Przedszkolaka ( ponad 100 małych artystów) wykonali koncert świąteczny, który zachwycił i rozczulił całą widownię.

Potem były wspólne wigilie i setki przełamanych opłatków z życzeniami radości, miłości i dobrych ludzi dookoła. To są bezcenne i najpiękniejsze prezenty.

Dziękuję wszystkim❤️❤️Życzę wszystkim Wesołych Świąt!

Małgorzata Jagiełłowicz

Fot. LillyHann Fotografia