Święto dzieci i rodziców

Słoneczna pogoda, radość na twarzach i długi biesiadny stół witały Rodziców wchodzących do naszego przedszkola w dniu 3 czerwca 2017 roku. Najpierw jednak wszyscy zebrali się na piętrze, aby podziwiać występy swoich pociech. Dzieci przygotowały piękny program - niespodziankę dla swoich Rodziców, na którą składały się piosenki, recytacje i taniec. Po występach nasi wychowankowie wręczyli swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Mamusie i tatusiowie wyraźnie wzruszeni nie kryli łezki radości w oku. Rodzice postarali się, aby dzieci na długo zapamiętały ten dzień, gdyż przygotowali piękną bajkę „O Smoku Wawelskim”. Buźki dzieci zaniemówiły z wrażenia, zanim każdy rozpoznał swoją mamę lub tatę – aktora. Następnie był wspólny poczęstunek,  podczas którego wszystkim dopisywały dobre humory i uśmiechy po niezwykle udanym  dla wszystkich występie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!

Występy

Próba generalna